Про нас

top_text

 

НАВЧАЙСЯ, РОЗВИВАЙСЯ, РОЗВАЖАЙСЯ!

Дитячий розважально-пізнавальний центр «Веселка» — унікальний заклад дитячих розваг та розвитку. «Родзинкою» нашого центру є те, що у нас діти проводять своє дозвілля не лише весело, але й корисно.

Професійні педагоги (працівники нашого центру) індивідуально наглядають за кожною дитиною, навчають та розважають маленьких гостей «Веселки». У дитини, яку нам довірили, завжди є великий вибір занять – від активних розваг в ігровому лабіринті, стрибків на батуті, катання на гірках, забавах в ігровій кімнаті до знайомства з екзотичним світом живої природи у зооцентрі, дивовижному блуканню у дзеркальному лабіринті, мистецьким заняттям у кімнаті творчості та смачному частунку в юлюбленому дитячому кафе.

_DSC4383 «Веселка» — просто ідеальне місце для святкування дитячих Днів народжень. Адже саме тут надзвичайно весело, комфортно та затишно себе почувають не лише діти, але й їхні батьки та усі гості.Професійні аніматори «Веселки» забезпечать Вашому іменнику незабутню святкову програму (при бажанні костюмовану), розроблять справжній квест із заохочувальними подарунками для маленьких гостей свята й подарують чудовий настрій усім присутнім.

А поки діти забавлятимуться з аніматорами, старшим гостям безперечно сподобається не лише смачний частунок за святковим столом, але й пізнавальна подорож у зооцентр з екзотичними рибами, птахами та звірятами. А також Ви зможете зробити незабутню фотосесію у дзеркальному лабіринті, що створює вражаючі оптичні ілюзії.

Якщо ж Ви завітаєте з дітьми на «Південний» задля шопінгу та вдалих покупок, то «Веселка» неодмінно стане Вам у пригоді. Адже саме тут Ви зможете залишити дитину на час здійснення покупок у магазинах чи тренувань у численних спортивних залах «Південного». Це дуже зручно. Адже Ваша дитина не нудитиметься, допоки Ви примірятимете одяг та взуття, а потрапить у справжню казку, сповнену розваг, відпочинку та творчості. _DSC4357
_DSC4465 Окрім цього, «Веселка» — справжня знахідка для батьків дошкільнят, які прагнуть максимально розвивати свою дитину. Адже на базі «Веселки» діють навчальні групи з англійської мови для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, а також група підготовки дітей до школи «Дошкільнята».
Також у «Веселці» допоможуть проявити і творчі здібності Вашої дитини. На базі розважального центру діє студія творчості «Гарбуз», в якій діти навчаються мистецтву живопису, графіки, ліпки, аплікації, витинанки та інших напрямків. _DSC4527

У період літніх канікул «Веселка» перетворюється ще й на літній табір для учнів молодшого шкільного віку. Саме тут батьки можуть залишити свої школярів під опікою професійних вихователів протягом робочого дня. Відтак у будні дні з 9.00 до 18.00 години Ваша дитина поводитиме літнє дозвілля цікаво та корисно. У програму таборів включено розваги у дитячому розважальному центрі, плавання у басейні, заняття спортом на вибір батьків (бокс, гімнастика, бальні танці, міні-футбол), триразове харчування, творчі уроки, квести на свіжому повітрі.


 

Завітайте у розважально-пізнавальний центр «Веселка» та подаруйте своїй дитині незабутні враження та цікаві розваги.

Дитячий центр «Веселка» — навчайся, розвивайся та розважайся разом із нами!