ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ «ДОШКІЛЬНЯТА»

Основні напрямки підготовки

 

Дитячий розважально-пізнавальний центр «Веселка» пропонує дітям проводити вільний час не лише весело, але корисно. Професійні педагоги (працівники нашого центру) індивідуально наглядають за кожною дитиною, навчають та розважають маленьких гостей «Веселки». У дитини, яку НАМ довірили, завжди є великий спектр вибору занять, адже ми розуміємо потребу дітей не лише в розвагах, але й в розвитку.

 • en_img_2

  Грамота

  Навчаємо дітей основам читання, поетапне вивчення букв, вміння утворювати склади, читати слова, азгодом речення. Вчимо виділяти окремі звуки, робити звуковий аналіз слів. Ведемо активний розвиток мовлення, збагачуємо словниковий запас.Важливою складовою грамоти є навчання письму. Спеціально розроблені вправи спрямовані на те, щоб підготувати руку до письма, навчити дитину писати, утримувати правильну поставу під час письма.
 • math

  Математика

  Основним завданням є навчання лічбі, додаванню, відніманню, вивчення знаків більше, менше,дорівнює. Навчити розв’язувати елементарні задачі та приклади. Ознайомити з величинами, вміти їх порівнювати. Вивчення геометричних фігур та елементів.
 •  toonvectors-37067-140

  Логіка

  Завданням цього предмету є знайомство дитини з логікою ( задачі, загадки, ребуси ), спонукати дитинудо порівняння, співставлення та мислення.

 

_DSC4479

Курс підготовки до школи, в першу чергу, орієнтований на те, щоб підготувати дитину до школи не лише інтелектуально, але й психологічно, дати їй основні поведінкові навички в новому середовищі, полегшити процес адаптації до шкільного життя.

Ну і звісно ж — найприємніше. Це наші фантастичні перерви у Веселці !

Запрошуємо!