«ПІВДЕННИЙ» ВЛАШТУВАВ СВЯТО У РОЗВАЖАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ

Близько 30 дітей – вихованців дитячих будинків сімейного типу Львівської області стали учасниками веселого квесту у розважально-пізнавальному центрі «Веселка» на «Південному» з нагоди Міжнародного дня всиновлення, яке відзначають у світі 30 вересня.

 

З проханням організувати дозвілля для діточок дитячих будинків сімейного типу звернулася Всеукраїнська громадська організація «Асоціація — Моя Родина». Відтак у розважальному центрі «Веселка» для дітей організували цікаве та пізнавальне свято: запальні ігри, розваги в ігрових лабіринтах, стрибки на батуті, прогулянку у дзеркальному лабіринті, зооурок у зооцентрі, а також смачне частування піцою.

За словами координатора ВГО «Асоціація – Моя Родина» Андрія Кричка, відвідини дитячого розважального центру «Веселка» стали для дітей справді незабутнім святом. Адже вихованці дитячих будинків сімейного типу мешкають у районах Львівської області і їх батькам досить складно організувати виїзд діточок на спільні сімейні розваги. 

 

 

Залишити коментар

XHTML: Ви можете використовувати ці теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>